עיסוי שבדי

הטיפול הינו בידיים, במרפקים ובאמות כדי להפעיל את האיברים השונים בגוף וכדי לשפר את הבריאות הנפשית והגופנית. העיסוי כולל בין היתר הנעה של המפרקים והשונים שבגוף, ומשפר את זרימת הדם, מפחית את הלחץ והמתחים על השרירים ויוצר הרמוניה בגוף. משרה רוגע ושלווה.

קרא עוד

כוסות רוח

כוסות רוח הן שיטת טיפול אלטרנטיבית, נפוצה באירופה ובחלקים נוספים בעולם, השיטה כוסות רוח עשויות מזכוכית, במבוק, פלסטיק או סיליקון. היניקה מסייעת לזרימת הדם ובכך מרפאה.

קרא עוד

שיאצו

טיפול המתבסס על הנעת המפרקים, מתיחות ולחיצות. הלחץ מתבצע באמצעות הידיים ואף הפעלת לחץ נקודתי של האגודלים על נקודות ספציפיות. המטרה היא ליצור זרימה והנעה בין נקודות העודף והחוסר. אינו כואב אלא "עוטף". טכניקת הלחיצות יוצרת תחושה של "חיבוק לכל איבר" היפנים נוהגים לומר כי "לב השיאצו הוא לב של אמא".

קרא עוד

אבנים חמות

טיפול באבנים חמות משלב בין עיסוי לבין הנחת אבנים חמות על העור. מחמם את האבנים באמצעות מים חמים ומניח אותן על נקודות מסוימות בגוף. במסגרת הטיפול הוא מעסה את הגוף באמצעות שמנים והאבנים החמות משמשות להוצאת אנרגיות שליליות מהגוף.

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים הוא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של כל ספורטאי פעיל, מקצוען או חובב. בין אם לפני פעילות ספורטיבית מאומצת או לאחר פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. זמן העיסוי המומלץ הוא 45 דקות או 60 דקות. תלוי כמה עבדתם קשה וכמה תפוסים הגעתם.

עיסוי תילאנדי

מתבסס על פילוסופיות מהרפואה הסינית, המשתמשת בעקרונותיו של היין-יאנג להשגת איזון "אנרגטי" בגוף ולרגיעת הנפש, מכיל גם שיטות פעולה ייחודיים. תרגילי גמישות וריפוי שרירים.

עיסוי רקמות עמוקות

עיסוי רקמות עמוק מתאפיין בפעולות לחיצה ולישה חזקות ועוצמתיות יותר. מאפיין נוסף אשר מבדיל את עיסוי הרקמות העמוק מן הטכניקות המקבילות, העיסוי מתמקד באזור מסוים על פי רמת הכאב. לשחרור מתחים כרוניים ולהפרדת הידבקויות בין הגידים, הרצועות והשרירים.

עיסוי סיני

משלב מגע דינמי, אנרגטי ומהיר על כל הגוף. נערכים כ- 50 דקות והם כוללים עיסוי רפואי עמוק, מניפולציות למפרקים והם משלבים עבודה אנרגטית כצ'י המטרה לשפר את זרימת הצ'י (אנרגית החיים), מביא לתפקוד תקין של האיברים הפנימיים ולעזור לגוף לרפא את עצמו.

עיסוי נשים הרות

עיסוי מרגיע עבורך האישה ההרה. שחרור מתחים רגוע, הזרמת דם ברגליים להקלות העומס, ועוד דרכים לפנק אותך ואת תינוקך. מיועד לנשים הרות מרבע שני להריונה ועד הלידה.